• Witamy na naszej stronie

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• ŻYCZENIA

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,

staje się źródłem siły, mocy i wiary

na każdą chwilę dnia.
            Cudownych Świąt Wielkiejnocy

Życzy Dyrektor Szkoły Podstawowej

wraz z Radą Pedagogiczną.

• Beatyfikacja

Jakie działania podjęli uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu Wielkimw w związku z beatyfikacją rodziny Ulmów

W roku szkolnym 2022/2023 trzech uczniów napisało referaty dotyczcaące sytuacji w Polsce w czasie okupacji, prześladowań Żydów przez Niemców i postaw Polaków wobec tych prześladowań, ze szczególnym zwróceniem uwagi na Rodzinę Ulmów z Markowej. Jeden uczeń klasy VIII i dwóch z VII, w oparciu o różne źródła, napisali prace, które następnie odczytali w swoich klasach, dzieląc się swoją wiedzą z kolegami i koleżankami. Otrzymali za to oceny celujące.

• Rada Rodziców

Składka na Komitet Rodzicielski za rok szkolny 2023/2024 w wynosi 40 zł, za pierwsze i drugie dziecko, każde kolejne jest zwolnione z opłaty. Kwotę tę proszę wpłacać do wychowawców klas.

• Wyprawka klasa I

- piórnik z wyposażeniem ( kredki, dwa długopisy , 2 ołówki , nożyczki, gumka, linijka )

- 2 zeszyty w kratkę

- 2 zeszyty w linie,